Tak o čempak že Vám všem chci teď asi tak povídat panáčkové, to jste asi zvědaví co ?

 

  • Věru máte se na co těšit, zase jsme si užili jeden portejblík a světe div se - zase to bylo sjuuuuuuuupr.  V jednom dni totiž čtvero ročních období zažil asi málokdo. To zase byl den ! To jsme se takhle ráno probrali, koukli z okna, venku pěkně, skoro jako na jaře a bylo jasné, že je tu den, kdy je třeba podívat se na nějakej ten kopeček. Kamarád Kmochy přijuchal z Varnsdorfu, nanosili jsme výbavičku do auta, nějakej ten benzín a jelo se.
  
  • Kamže jsme to měli namířeno ? Vybrali jsme si Ještěd, respektive Pláně u Ještědu. Nebudu říkat, že nás sem lákal jenom ten kopeček, nebyla by to úplně pravda, kdo již na Pláních byl, ví že zde je hospůdka, kde gurmánům předkládají skutečně vybranou specialitku, která je k vidění na zřejmě málokterém jídelním lístku. Chtěli byste asi vědět copak to je za špičkový pokrm, ale kdepak - vyjeďte si na kopeček sami, až kouknete do jídelního lístku - nemůžete přehlédnout.
 
  • Sedli jsme tedy do autíčka a vyrazili k Ještědu :

    PIC00005.jpg (134520 bytes)

  • Asi nejenom znalci severních čech nalezli uprostřed obrázku špičku televizního vysílače Ještěd, ale co kdyby, pro jistotu tedy ještě jednou Ještěd z větší blízkosti :

PIC00006.jpg (153308 bytes)

  • A ještě blíž:

PIC00012.jpg (155644 bytes)

  • Tak to máme za sebou jarní období, kdo si chce vychutnat jaké to bylo v létě, nechť mohutně klikne myší sem neboť vše zajímavé je teprve před námi !!